VZORKOVÁ PRODEJNA: Kolaříková 1363, 75701 Valašské Meziříčí
777 101 066

Skleněné stříšky

Chcete zastřešit prostor před vchodem do domu? Poté možná budete pokukovat po skleněné stříšce či markýze. Oba zmíněné výrobky najdete v našem sortimentu, stačí si vybrat vlastnosti na míru vašim požadavkům.

Z čeho sestávají

Skleněné stříšky, jak již název napovídá, pochopitelně sestávají ze skla. To bývá poté doplněno o bezpečnostní fólii, nerezové terčíky a táhly. Díky všem zmíněným materiálům je stříška velice stabilní a dokáže odolávat i nepříznivému počasí. Směle snese silnější vítr, déšť, ale i vydatné a přímé sluneční paprsky.

Vybírat můžete ze skla čirého, mléčného nebo dokonce barevného. Vše záleží na vašich vlastních preferencích. Montáž lze provádět v souvislosti s libovolnými prvky i druhy nemovitosti.

Při upevnění se využívá kotvících elementů a chemických kotev. Jejich kombinace zajišťuje opravdu vysokou pevnost. Montážní systém je vhodný pro nejrůznější druhy stěn, včetně těch zateplených.

Jaké jsou varianty stříšek?

Podle toho, jak velkou plochu budeme zastřešovat, se liší výsledná aplikace. Celkem existují tři možnosti:

  • Skleněné markýzy se systémem terčů příslušného průměru – skleněné tabulky zde mají délku 2 000 mm a vyložení 1 500 mm.
  • Markýzy se systémem dvou táhel – ekonomická varianta, která potěší vaši peněženku. Kotvení se u nich řeší pomocí závitové tyče přímo do zdi.
  • Markýzy s více táhly a terčíky – u tohoto typu můžete zastřešit libovolně rozlehlé prostranství, a to díky možnosti propojování více stříšek.

Máte o stříšku zájem?

Poté neexistuje nic jednoduššího než nás kontaktovat. Společně probereme všechny náležitosti návrhu a poskytneme vám cenovou kalkulaci. V případě vašeho souhlasu se výrobci okamžitě pustí do zhotovení a závěrem vám stříšku profesionálně namontujeme. Nezní to perfektně?