VZORKOVÁ PRODEJNA: Kolaříková 1363, 75701 Valašské Meziříčí
777 101 066

Skleněná zábradlí

V poslední době se sklo stává stále využívanějším materiálem. Vyniká totiž neotřelým moderním designem, který na první pohled rozhodně zaujme. V portfoliu našich výrobků přitom najdete i speciální skleněná zábradlí, kterými můžete dotvořit svůj domov nebo kancelářské prostory. Kromě schodiště se bude vyjímat i na terasách.

Bezpečné a pevné

Pokud nyní namítáte, že sklo přeci není nijak pevné a může se zničit, rádi vás přesvědčíme o opaku. Naše zábradlí jsou totiž sestavena tak, aby dokázala odolávat i nepříznivým povětrnostním vlivům. Nemusíte se tak obávat ani umístění do venkovních prostor. Navíc vám poskytnou i potřebné bezpečí.

Na výběr máte mimo jiné tvrzenou variantu, která sestává ze dvou skleněných desek, mezi kterými je umístěná bezpečnostní fólie. Vzhled skla se rovněž může lišit podle varianty. Pořídit si tak můžete čiré, mléčné, ale i neobvyklé barevné sklo.

Součástí zábradlí často bývají i madla. Ty bývají zhotoveny z nerezové oceli či ze dřeva.

Způsob uchycení

Co se týče zabudování skleněného zábradlí do místnosti, máte na výběr ze čtyř možností:

  • Zábradlí se spodním uchycením
  • Zábradlí vetknuté do podlahy
  • Zábradlí sevřené mezi plechy
  • Zábradlí uchycené do podesty

Jak vypadá realizace?

Postup výroby a montáže je obdobný jako u ostatních typů zábradlí. Nejprve se společně s vámi pustíme do návrhu, který se bude řídit vašimi přáními a požadavky. Vytvoříme pro vás i cenovou nabídku na míru.

Následně se náš odborný pracovník pustí do zaměření přímo na místě, kde dojde v budoucnosti k realizaci. Pokračujeme výrobou, dopravou všech komponentů na určené místo a vše završíme profesionální montáží.