VZORKOVÁ PRODEJNA: Kolaříková 1363, 75701 Valašské Meziříčí
777 101 066

Prodej a montáž interiérových dveří i skleněnách dveří

Kdy začít

Výběr dveří se rozhodně nevyplatí uspěchat. Sloužit vám totiž budou pěknou řádku let, a proto by byla škoda sáhnout po hned té první variantě. Je třeba si rozmyslet spoustu věcí, změřit notnou dávku údajů a v neposlední řadě si vybrat i design. Nejsou dveře tím prvním, co spatříme před samotným vstupem do místnosti?

Samotný výběr

Úplně první krok by se měl nést v duchu výběru stylu dveří. Můžete si přát klasické či posuvné na stěně, posuvné ve stěně,  vysoké až do stropu, s proskleným otvorem či skrytými zárubněmi. Mají splňovat protihlukovou ochranu, bránit rozšíření cigaretového kouře nebo disponovat voděodolností? Jak vidíte, variant je skutečně mnoho a je jen na vás, jaký druh dveří si v konečné fázi zvolíte.

Podcenit samozřejmě nesmíte ani materiál, který by měl odpovídat celkovému ladění domu. Dáte přednost dřevěné klasice, moderní bílé nebo sklu?

Měření prostoru

Jak již jsme si řekli v úvodu, koupě dveří si žádá změření nejrůznějších údajů. V této fázi je nejvhodnější nám zavolat. Vybraný prodejce k vám sám dorazí a vše udělá za vás. Budete tak mít jistotu, že je vše změřeno správně. Následně spolu vyřídíte objednávku. U tohoto kroku přichází na řadu váš návrh.

Výroba dveří

Jakmile od vás prodejce získá všechny potřebné informace, můžeme přistoupit k dalšímu kroku. Tím není nic jiného než samotná výroba dveří. Všechny zakázky vyrábíme dle vašich konkrétních požadavků. Je nutné počítat s faktem, že pokud vyžadujete atypické dveře lišící se svým tvarem či rozměry, bude celá výroba trvat maličko déle a i cena nebude již tolik příjemná.

A konečně je hotovo

Dveře jsou vyrobeny a vy už jen netrpělivě vyhlížíte prodejce, aby provedl montáž dveří. Termín samotné montáže si přitom domlouváte dle svých časových možností přímo s námim, a proto se nemůže stát, že vás svoji návštěvou překvapí. Na celou práci si přitom pro jistotu zarezervujte dostatek času, který na všechny práce bezpečně postačí.

Použití a umístění

Vybíráte vstupní nebo interiérové dveře? A co od svých nových dveří vlastně očekáváte? Odpovědi na tyto otázky byste si rozhodně měli před nákupem říct.

Vchodové a vstupní dveře

Tato součást vybavení by měla být zvolena s maximální péčí. Jsou to totiž právě vchodové dveře, za kterými cítíte bezpečí a jistotu vlastního domova. Chrání nejen vás, ale také váš majetek. Kromě toho, že by měly být sladěné se stylem domu, doporučujeme dbát i na některé speciální vlastnosti. Obzvláště v zimě jistě oceníte izolační schopnost, která zajistí, že vlezlá zima nepronikne do vaší blízkosti. A pamatujte i na zabezpečovací vychytávky.

Dveře do interiéru

U tohoto typu dveří je jistě na místě pamatovat na vkusný design, který bude odrážet vaši osobnost. Díky nepřebernému množství druhů a možnosti atypického řešení si u nás vybere skutečně každý. Myslíme i na užitečné dveřové doplňky, které podpoří funkčnost.

Nadpřirozené schopnosti

To už samozřejmě trochu přeháníme. Některé vlastnosti, kterými se vaše dveře mohou pyšnit, se však rozhodně vyplatí znát.

Bezpečnost především. Pokud si pořizujete vchodové dveře, vyplatí se na tento bod myslet. Na první pohled mohou vypadat úplně stejně jako dveře vašich sousedů. Rozdíl však je v jejich konstrukci. Zabudované jsou do nich speciální bezpečnostní čepy, které se při zamknutí zasouvají do zárubně a poskytují maximální ochranu před zloději či nenechavci.

Požár může vzniknout zničeho nic. Ve chvíli, kdy se začne šířit panika, se vyplatí vědět, že oheň se dveřmi již šířit nebude. Speciální protipožární dveře totiž tomuto mocnému živlu dokáží odolávat celých 45 minut. Zasazují se přitom do protipožárních sádrokartonových příček či zděných konstrukcí.

Další speciální variantou jsou takzvané kouřotěsné dveře. Ty doporučujeme umístit do lokality, kde hrozí riziko šíření jedovatých zplodin. Typická je jejich lokace mezi garáží a zbytkem domu či mezi kotelnou a zbytkem obytných prostor. V případě, že tyto dveře budete zasazovat do kovové zárubně, musí se zde navíc vytvořit těsnění.

Klidný a ničím nerušený spánek? To je možná snem hned několika z vás. Pokud sdílíte domov s hlučnými jedinci, oceníte protihlukové dveře, které vytvoří perfektní izolaci. Budete tak mít klid a není třeba omezovat ostatní, aby se utišili.

Další variantou hodnou zvážení jsou i klima dveře. Ty se hodí umístit mezi místnosti, kde není shodná teplota. Předejdete tak zbytečnému kroucení a ničení dveří, které by snižovalo jejich životnost. Speciální konstrukce zde zajišťuje, že vlhkost ke dřevu vůbec nepronikne.

Jaké dveře zdobí vaši koupelnu? Nechcete vyzkoušet ty voděodolné? Jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, kterému nevadí voda ani vlhkost. A na stejném principu fungují i zárubně, takže se jedná o ideální řešení do prostor se zvýšenou vlhkostí.

Chcete v nějaké místnosti udržet teplo nebo naopak chlad? Poté pro vás správnou volbu symbolizují termoizolační dveře. Jsou určeny do sklepů, garáží a chladících či technických místností.

Poslední variantu představují RTG dveře. Ty jsou určeny pro radiologická pracoviště, jelikož dokáží odrážet zpět rentgenové záření. K tomu slouží uvnitř ukrytá olověná deska. Navíc splňují i náročné estetické požadavky a vynikají moderním vzhledem.

Rozměry dveří

Nejsou dveře jako dveře. Bohužel nebo bohudík nelze s jistotou vsadit na jedinou možnou variantu s tím, že všechny dveře přeci mají stejné rozměry. Pojďte s chutí vybírat.

Dostatek prostoru

I když se to na první pohled nezdá, dveře musí být dostatečně široké, aby usnadňovaly každodenní pohyb i jednorázové úkony. Typickým příkladem bude stěhování nového nábytku. I když třeba v nejbližší době nic takového neplánujte, vždy myslete do budoucnosti a vyvarujte se této časté chyby.

Doporučujeme řídit se tím, aby dveře měly šířku minimálně 80 centimetrů. Vždy si zkuste představit, co musí dveřmi do dané místnosti projít. Říkáte si, že v koupelně klidně mohou být dveře užší? Omyl. Pokud zde plánujete postavit pračku, musí vám jimi projít třeba tento spotřebič. A obdobně postupujte u všech pokojů v bytě.

Atypické řešení

V případě, že se potřebujete vyrovnat s netradičními rozměry, nás neváhejte kontaktovat. Společně s prodejcem dveří totiž jistě přijdete na způsob, jak atypické dveře navrhnout a zhotovit k vaší spokojenosti.

Dvoukřídlé dveře

Zaujaly vás dvoukřídlé dveře, které ozvláštní celou místnost? I v tomto případě si šířku dobře rozmyslete. Typicky můžete vybírat mezi rozměry od 125 do 185 centimetrů.

A pamatovat je třeba i na výšku. Nejčastěji se setkáte s výškou 197 centimetrů. My však máme v nabídce mnohé další, které se tak krásně přizpůsobí potřebám vašim i vašeho domu.

Stavební otvor

Dříve než začnete vybírat design vašich budoucích dveří, vyplatí se myslet i na jejich umístění. Důležitý krok totiž symbolizuje vyměření a případné vytvoření stavebního otvoru. Jak na to?

Myslete na zárubně

Součástí každých dveří jsou i zárubně, na které je třeba při zaměřování pamatovat. Každý typ zárubně přitom vyžaduje odlišnou velikost stavebního otvoru. Výměru dveří většinou vždy provádíme za vás při objednávce. Pokud však z nějakého důvodu chcete jednotlivé kroky provést sami, řiďte se správným postupem.

Velikost otvoru měřte až v okamžiku, kdy máte hotovou podlahu. Tím máme na mysli položený koberec, plovoucí podlahu a podobně. Sílu stěny poté měřte již s nanesenou omítkou.

Maximální odchylky

Při měření se samozřejmě mohou vyskytovat určité odchylky. U klasických dveří s polodrážkou se přitom toleruje -1 cm až +2 cm na šířku a -2 cm až +1 cm na výšku.

U bezpolodrážkových dveřích se odchylka může dostat do maximální výše -0,5 cm až +2 cm na šířku a -2 cm až +1 cm na výšku.

Jak je to s posuvnými dveřmi

U posuvných dveří se vždy řídíme daným modelem, který si vyberete. Záleží totiž, zda chcete mít posuvné dveře jednokřídlé či dvoukřídlé. Také se musí brát v úvahu typ posunu dveří a síla příčky. Jinak se pochopitelně budou chovat dveře s posunem do zákrytu nebo třeba s posunem kaskádovým.

Systém otvírání

Existuje celkem 5 způsobů, kterými můžeme jednotlivé dveře otvírat. Některé jsou náročnější na místo, jiné vám naopak spoustu místa ušetří. Jaký systém si vyberete?

Otočná klasika

Když se řeknou dveře, zřejmě většina z nás si vybaví ty klasické, které se otvírají jedním směrem. Za nespornou výhodu lze stoprocentně považovat propracovaný systém a opravdu širokou nabídku nejrůznějších stylů. Jejich oporu jim přitom vytvářejí dva až tři panty, s pomocí kterých se pak i otevírají. Pokud jste milovníky moderního designu, jistě popřemýšlejte nad skrytými panty i zárubněmi. Důležité je u nich počítat s tím, že zabírají prostor o velikosti přibližně 0,8 metrů čtverečních.

Určitou alternativu zde symbolizují takzvané reverzní dveře. Ty vás pravděpodobně na první pohled zaskočí, jelikož se otvírají přesně naopak, než byste čekali.

Posuvné ušetří místo

Pokud se rozhodnete pro posuvné dveře, máte na výběr ze dvou variant – posuvné na stěnu a posuvné do pouzdra. První zmíněná varianta je po celou dobu vidět, prakticky se jenom přesouvá. Druhá varianta se po otevření celá ukryje do skrytého pouzdra.

Navíc nejsou třeba ani vodící kolejnice na podlaze, čímž vytvářejí bezbariérový přístup do všech místností. Skvělou vlastností je i tichý provoz. Posuvné dveře mohou být navíc celé zhotovené ze skla a výrazně tak ozvláštnit interiér vašeho domu.

Skládací dveře

U těchto speciálních dveřích dochází ke kombinaci posuvného a otočného pohybu. Jsou vhodné především do menších prostor, kde chcete ušetřit místo – typicky WC či komora.

Po otevření tyto dveře zasahují do místnosti. U harmonikových zasahují křídla do obou místností, klasické skládací poté pouze do jedné z místností. Existují ještě skládací dveře na stěnu, u kterých se celé křídlo složí za zárubeň dveří na stěnu. Navíc je u nich možné uzamykání.

Co se týče místa, zaberou skládací dveře přibližně 0,2 až 0,3 metru čtverečních. K dispozici jsou i prosklené varianty, které vám do místnosti vnesou více světla.

Lítací dveře

Poslední typ dveří si najde své místo nejčastěji v hotelích či restauracích. Takzvané lítačky se totiž právě do takových prostor hodí. Nevýhodou je jejich náročnost na prostor, ze všech druhů zabírají nejvíce místa. Na druhou stranu se vyplatí do frekventovaných prostor, protože pro otevření nemusíte používat kliku, stačí jen lehce zatlačit.

Nemusíte se ani bát, že by těmito dveřmi proklouznul kdokoliv, jelikož se dají zamykat. Rozhodně doporučujeme vybírat dveře s alespoň částečným prosklením, abyste se vyhnuli možnému poranění člověka stojícího za dveřmi z druhé strany.

Konstrukce, výplň

I když se to může zdát jako banalita, není jedno, z čeho jsou dveře a rámy zhotoveny. Kvalitní materiál vám totiž zajistí, že dveře budou bezproblémově sloužit několik let. Jedná se tedy o investici, kterou se nevyplatí podceňovat.

Rám musí být pevný

Nikdy se nenechte uchlácholit pouhou dřevotřískou použitou pro dveřní rám. S největší pravděpodobností se totiž postupem času začnou viklat panty a hrozí i upadnutí dveří. Sázkou na jistotu je masivní dřevo, které bude perfektně vytvářet stabilní kostru.

Zapomeňte na papír

Mnoho výrobců u svých dveří používá jako výplň papír – voštinu. My vám ji však rozhodně nedoporučujeme, jelikož nic nevydrží. Navíc ani netlumí hluk a špatně snáší vlhkost. Jediné, kam se vyplatí jejich umístění, jsou málo navštěvované prostory – typicky například nějaká komora.

A z čeho tedy vybírat? Rozhodně dejte na takzvané DTD desky. Na výběr máte plnou a odlehčenou verzi, speciální kategorií je pak tvrzená PUR deska.

Plná DTD deska vám přinese obrovskou stabilitu a izolaci vůči okolním rušivým vlivům. Tento materiál se nejvíce hodí pro vstupní dveře, nevýhodou je pouze vyšší hmotnost.

Druhou možnost symbolizují odlehčené DTD desky. Jsou zlatou střední cestou, jelikož jsou stále pevné, ale zároveň ne tolik těžké, jako předešlá varianta. Díky tomu nezatěžují nosné panty.

Poslední variantou je PUR deska, uvnitř které je materiál se skvělou tepelně izolační vlastností. Hodí se do vlhkých prostorů a je krásně lehký. Na druhou stranu má v sobě vysoký obsah chemických látek, které se o zmíněné vlastnosti starají.

Materiál

Jaký materiál pro své dveře zvolíte? Věděli jste, že můžete vybírat jak z přírodních, tak i umělých variant?

Dřevěná dýha

První možnost symoblizuje dřevěná dýha, která je stoprocentním přírodním materiálem. Je zhotovená z klasického dřeva, a proto vám navíc dodá i specifickou vůni. Navíc jde mořit do vámi zvoleného odstínu, takže si vybere opravdu každý. Nevýhodou ovšem je, že postupem času může začít měnit barvu vlivem okolí, a také fakt, že každé dveře mohou mít trochu odlišnou strukturu dekoru. Na výběr máte mnoho různých dýh z oblíbených stromů.

Laminát

Pokud chcete přírodní materiály jen napodobit, symoblolizuje pro vás laminát tu správnou volbu. Navíc lze zabezpečit, že všechny vaše dveře budou naprosto totožné. Laminát je vysoce odolný proti mechanickému poškození. Imitovat tak může kromě dřeva i kámen či beton.

Sklo

U tohoto materiálu se zřejmě není třeba dlouze rozepisovat. Sklo dokáže opticky zvětšit prostor a zároveň jej i prosvětlit. Na druhou stranu neposkytuje stoprocentní dávku soukromí. V nabídce je také nespočet vzorů, které skleněné dveře ozvláštní. Některé varianty jsou i neprůhledné, spíše mléčné.

Libovolná barva

Chcete dveře modré nebo růžové? To pro nás není žádný problém, dveře vám nastříkáme libovolným odstínem. Používáme zdravotně nezávadné barvy, které prošly atestem. Jsou vysoce odolné, za nevýhodu lze však považovat vyšší cena za tuto službu.

Lesklé či matné

Patříte mezi milovníky luxusu? Poté vás pravděpodobně osloví lesklé či matné dveře. Toto luxusní provedení z vašeho domu udělá přepychové místo k bydlení. Pozor si musíte dávat na údržbu a pravidelně dveře očistit od otisků prstů. Rovněž se nehodí do prostranství, kde by mohlo dojít k jejich mechanickému poškození. Jsou totiž náchylné na odřeniny.

S fólií

Zřejmě nejlevnější variantu představují dveře potažené fólií. Ta může imitovat dřevo a působí tak přirozeně. Bohužel je však fólie náchylná na poškození, časem se může začít odlupovat.

Pro milovníky inovace

Nemůžete se rozhodnout a nejraději byste design měnili každý rok? Poté sáhněte po variantě z kartonu. Tato možnost totiž slouží k dalším úpravám, a tak je můžete potáhnout tapetou či natřít barvou, kdy se vám zachce.

Kování (kliky, zámky)

U dveří je mimo jiné třeba myslet i na systém otvírání. To se skrývá pod označením kování, které obnáší kliku i zámek. Jak postupovat při výběru?

Interiérové kování

Při nákupu interiérových dveří volte kování především podle designu. Styl by totiž měl odpovídat celkovému ladění dveří i domu. Důležité je, aby se vám klika dobře držela a usnadňovala tak otvírání. Co se týče materiálů, bývá toto kování nejčastěji z hliníku, nerezu nebo mosazi.

Vstupní bezpečnostní dveře

U tohoto druhu dveří se vyplatí pořádně popřemýšlet. Musíte totiž kromě vzhledu pamatovat i na bezpečnostní funkci celého kování. Vybírat můžete hned z několika variant.

Pokud se pro bezpečnostní dveře jednou rozhodnete, pamatujte i na odpovídající zárubně a kování, jinak celý koncept postrádá smysl.

Posuvné dveře

Vyberete-li si do svého interiéru posuvné dveře, pravděpodobně nemáte místa nazbyt. Z toho důvodu se i kování vyrábí v minimalistickém řešení. Místo klasické kliky zde narazíte na takzvané mušle, které se zasazují přímo do plochy dveří a nikde tak nepřečuhují.

Skleněné dveře

U skleněných dveří se může opět jednat o mušle nebo klasickou kliku. Vše je speciálně přizpůsobeno skleněnému povrchu a přitom vzhledově působí velice moderně. Kování tak perfektně zapadne do celkového ladění vašich prostor.

Zárubně

Dveřní systém kromě samotných dveří sestává i z potřebných zárubní. Stejně jako u všeho ostatního, i zde máte volnou ruku při výběru, který není nejmenší. Pojďte se s jednotlivými typy seznámit blíže.

Běžné, bezfalcové nebo skryté?

Nejčastější provedení je takové, kdy kraj dveří částečně překrývá zárubeň. Druhou variantou jsou bezfalcové zárubně, které vsází na moderní řešení. U tohoto typu jsou totiž zavřené dveře v jedné rovině se zárubní. Poslední varianta potěší všechny milovníky netradičního a čistého designu. Skryté zárubně, jak již název napovídá, zkrátka vůbec nejsou vidět. Vše je srovnané do jedné roviny.

Při rekonstrukci

Pokud jste se rozhodli svým dveřím dát nový kabátek, ale nechcete podstupovat náročné bourání, můžete vybírat z OKZ zárubní. Ty totiž obloží dosavadní kovové zárubně novými a dodají tak celému systému nový šmrnc.

U prosklených stěn

Rozhodli jste se místnosti projasnit s pomocí prosklené stěny? V tom případě možná budete chtít rámové zárubně. Dokáží totiž předělit prostor a dveře zde zasadit.

Kovové zárubně

Poslední variantu symbolizují celokovové zárubně. Najdou své uplatnění u skleněných dveří nebo v opravdu moderních prostorách. Hodí se i pro bezpečnostní a protipožární dveře.

Závěsy, panty

Na pantech prakticky záleží životnost celého dveřního systému. Z toho důvodu se musí jednat o kvalitní kousky, které něco ustojí.

Klasické otočné dveře

Vybíráte mezi klasickými dveřmi s otočným systémem? Poté využijete závěsy, které jsou obvykle dvoudílné nebo třídílné. Mají dlouhé čepy a jsou ukotveny na jedné straně na dveřích a na straně druhé na zárubni. Dveře se na ně poté nasazují shora tak, že do všech pantů krásně zapadnou.

To, kolik pantů budete potřebovat, ovlivňuje výška i váha dveří. Typicky se jedná o dva až tři kousky na jeden model. Současným trendem přitom je schování pantů do zárubně tak, aby na první pohled nebyly vůbec viditelné.

Bezfalcové otočné dveře

Jedná se o moderní provedení, u kterého nikde nic nevyčuhuje – ani panty. Ty se totiž ukrývají uvnitř zárubně a umožňují otáčení dveří o 180 stupňů. Jsou náročnější na seřízení, přičemž bývají zhotoveny z pevných materiálů – niklu, chromu či oceli.

Lítací dveře

Tento typ dveří nejčastěji spatříte v různých restauračních zařízení. Umožňuje otevíraní do obou stran, čemuž se musí přizpůsobit i panty. Ty jsou navíc osazeny samozavíracím mechanismem, kdy se po otevření samy zaaretují ve výchozí poloze.

Doplňky

Již dávno se dveře nerovnají jen kusu dřeva. Právě naopak. Existují nejrůznější doplňky a vychytávky, které je dokáží povznést na úplně novou úroveň.

Sklo a skleněné dveře

Sklo dokáže do místnosti vznést více světa a působí velice moderním vzhledem. Určitě proto nesáhnete vedle, pokud se pro takové dveře rozhodnete. Mohou být přitom celoskleněné nebo skleněné jen z části. Záleží čistě na tom, co upřednostníte.

Perfektním řešením pro malé prostory jsou prosklené stěny. Vytváří prakticky předěl mezi dvěma místnostmi, přitom ale stále poskytují patřičný výhled. Sklo může být i lehce dekorované. Dokážeme vyrobit i takový motiv, který si sami navrhnete. Navíc lze prosklenou stěnu vyrobit i v protipožárním či zvukově izolačním provedení.

Nadsvětlíky pro optické zvětšení

Pokud chcete dveře trochu protáhnout či rozšířit, doporučujeme se rozhodnout pro takzvané nadsvětlíky. Ty na první pohled vypadají jako další součást dveří, ale otevřít je již nejde. Opticky tak zvětšují prostor.

Máte mazlíčka?

Pokud se můžete pochlubit pejskem nebo kočičkou, možná byste rádi své dveře doplnili o průchody pro zvířata. Nabízíme množství různých variant, mezi kterými najdete i takovou, která se otevírá automaticky při pouhém přiblížení zvířete. Pohodlnější už to být nemůže.

Kdo přišel na návštěvu?

To se nejlépe dozvíte, když otevřete dveře. Pokud si to chcete ověřit ještě před tím, jistě využijete služeb kukátka. Vybírat můžete jak z klasických, tak i z digitálních. Ty vám obraz za kukátkem ukáží na malé obrazovce. Často bývají navíc propojené i se zvonkem.

Mezi dalšími doplňky najdete dveřní zarážky či větrací mřížky, kterými lze vaše dveře doladit. Nepodceňte ani výběr lišt a hran. Ty chrání dveře před mechanickým poškozením a utvářejí celistvý vzhled.

Montáž

Patříte mezi kutily, kteří si vše rádi postaví sami? Nebo vsadíte na jistotu a svěříte montáž do rukou odborníků?

Montáž svépomocí

Vybrali jste si dveře, vše je domluveno a vy už jen přemýšlíte, zda navíc investovat do montáže nebo si poradíte sami. Budeme upřímní, montáž dveří je rozhodně obtížnější než navrtání poliček, se kterými si poradí i amatér. Pokud přesto na montáži s pomocí vlastních sil trváte, určitě doporučujeme prostudovat si důkladně návod a řídit se jim.

Montáž od odborníků

Vydáte-li se touto cestou, máte vyhráno hned po několika stranách. Zaprvé si můžete oddychnout a nechat celou práci na ostatních. S kávou v ruce a nohama na stole se budete těšit na profesionálně odvedenou montáž pod vedením odborníků.

Navíc získáte prodlouženou záruku 5 let na celý dveřní komplet. V případě jakýchkoliv potíží máte jistotu, že si daný montážník bude vědět rady. A co je úplně nejlepší, ušetříte. Pokud si totiž zakoupíte dveře spolu s montáží, bude se na vaši platbu vztahovat DPH ve výši pouhých 15 %. Klasických 21 % zaplatíte pouze v případě, že si zakoupíte dveře samostatně. Nevyplatí se tak o profesionální montáží alespoň popřemýšlet?

Záruka, servis

I když si za kvalitou našich dveří stojíme, přihodit se něco může kdykoliv. V takových chvílích jistě budete vděční za pětiletou záruku, kterou na naše výrobky poskytujeme. A servis vám zajistíme kdykoliv.

Kdy máte na záruční opravu nárok?

Jak již jsme prozradili, poskytujeme prodlouženou záruku, která vám zajistí naše pětileté záruční služby. To přitom platí v případě, že si k dveřnímu kompletu objednáte i námi prováděnou profesionální montáž.

Pokud potřebujete jen malou radu a jednoduše si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat. V takových situacích jsme pro vás připraveni a nic neplatíte.

Správná péče

Kvalitní dveře si žádají adekvátní péči. My pro vás nabízíme řadu speciálních čistících prostředků, které se o vše postarají. Jednou za čas je také třeba dveře znovu seřídit, protože postupně se mohou v některém pantu trochu uvolnit. Zavolat buď můžete našim technikům nebo využít jejich cenných rad a postupovat sami.