VZORKOVÁ PRODEJNA: Kolaříková 1363, 75701 Valašské Meziříčí
777 101 066

POPTÁVKA

Víte, co všechno jsme pro vás schopni zajistit? Zajímá vás, jak vypadá spolupráce s námi? Rádi vás se vším seznámíme.

Jako první je třeba pořádně promyslet celý projekt. Máte zájem o nové dveře, skla, zábradlí nebo něco úplně jiného? Je třeba nás obeznámit se všemi vašimi přáními a představami, pomocí kterých se následně budeme řídit. Rádi vše uděláme tak, abyste odcházeli spokojení.

Po důkladném promyšlení přichází obvykle na scénu zaměření prostor, které budeme doplňovat něčím novým. Pokud si s tímto úkolem nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit. Pověření pracovníci vše udělají za vás a navíc se jich můžete kdykoliv na cokoliv zeptat

Následně se již přistupuje k samotné výrobě přesně na míru. Zde musíte počítat s určitou čekací lhůtou, se kterou vás předem seznámíme. Jakmile uplyne, zajistíme pro vás dopravu na určité místo. Záleží jen na vás, jestli rekonstruujete svůj domov nebo třeba kancelář.

Montáž našeho sortimentu není zrovna jednoduchá a pro nezkušené ruce se může jednat o obtížný úkon. Z tohoto důvodu pro vás nabízíme i službu v podobě montáže. Těšit se můžete na profesionálně odvedenou práci, na kterou bude radost pohledět. A kdyby se náhodou časem něco přihodilo, určitě pro vás sjednáme nápravu.

Už se vám v hlavě rýsuje nějaký nápad? Máte vymyšleno, jaké dveře, zábradlí, stříšky, kování čí madla vám vykouzlí úsměv na tváři? Poté se s můžete s poptávkou okamžitě obrátit na nás. Stačí vyplnit jednoduchý formulář ve spodní části a následně si jen počkat, až se vám ozveme. Slibujeme, že si s odpovědí pospíšíme.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ