VZORKOVÁ PRODEJNA: Kolaříková 1363, 75701 Valašské Meziříčí
777 101 066

NAŠE PRÁCE

PORADENSTVÍ

Jste ve fázi příprav a plánování a cítíte, že by se vám hodila rada? Chcete do svých projektů zahrnout i názor odborníka? Naši poradci a montážníci nemají problém s vámi vše prokonzultovat, ať již se jedná o technické parametry, nebo designové poradenství s začleněním do interiéru. Pamatujte, že investici do dveří se vyplatí pořádně promyslet

ZAMĚŘENÍ

Nejste si jisti, jak a co přesně změřit před pořízením dveří? V případě, že si dveřní systém vyberete prostřednictvím naší společnosti, postaráme se o vše za vás. Přímo k vám domů tak pošleme specializovaného pracovníka, který zdarma provede zaměření. Díky tomu budete mít jistotu, že vše bude přesně pasovat.

CENOVÁ NABÍDKA

Každý zákazník si žádá něco jiného, a tím se značně liší finální částka u jednotlivých projektů. Cenovou nabídku vám sestavíme přesně na míru, navíc bez zbytečných poplatků. Nemusíte se tedy bát, že zaplatíte za něco, co nedostanete. Nabízí vám konkurence to samé za nižší cenu? Řekněte nám o tom, nabídku vám zvýhodníme.

VÝROBA

Vybrali jste si vysněné dveře a nyní už jen čekáte, než se vyrobí. Zakázka může trvat v rozmezí od 2 do 7 týdnů. Vše se pochopitelně odvíjí od náročnosti a obsáhlosti výroby. Máte přitom jistotu, že se výroba obejde bez zbytečných pomlk a průtahů.

MONTÁŽ

Netroufnete si na montáž svépomocí? Ani se vám nedivíme, není to nic jednoduchého. Naštěstí disponujeme profesionálním týmem montážníků naší i partnerské společnosti, kteří se o vše postarají. Můžete se těšit na odbornou práci a spolehlivé jednání.

DOPRAVA

Materiálu pro montáž může být někdy velké množství, záleží na velikosti vaší objednávky. My pro vás každopádně zajistíme dopravu až na určené místo. Ušetříte tak především čas, který můžete věnovat mnohem příjemnějším záležitostem. Není to paráda?.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Máte zájem o naše služby? Zde je můžete nezávazně poptat.