VZORKOVÁ PRODEJNA: Kolaříková 1363, 75701 Valašské Meziříčí
777 101 066

Grafosklo

Sklo se řadí mezi velice moderní materiály, které jen tak trendy neopustí. Využívá se u prosklených stěn, dveří, v koupelnách i kuchyních. Propadnete jemu kouzlu i vy?

Pevný a odolný

I když se to možná na první pohled nezdá, sklo nemusí být jen křehký materiál, který nic nevydrží. Pomocí speciální technologie, která se nazývá kalení, lze totiž získat pevné a odolné sklo, které již okolní vlivy směle ustojí.

Pro lepší představu lze zmínit, že kalené (jinými slovy tvrzené) sklo je až pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu. Jeho rozbití je tak velice obtížné. Když už by se tak náhodou stalo, budou výsledkem neostré úlomky, u kterých se nemusíte obávat pořezání.

Bezpečnost především

Každý se chce ve svém vlastním domově cítit v bezpečí. Postarat se o to dokáže i speciální typ tohoto materiálu s názvem grafosklo. To je oproti tomu klasickému navíc vybaveno speciální fólií uvnitř skla. Při případném nárazu tak sklo popraská, ale stále bude držet pohromadě.

Grafosklo se vyplatí pořídit i do kuchyní a lokalit s vyšší teplotou. Nemusíte se obávat umístit jej nad topení nebo krb, jelikož odolá teplotám až do 200 stupňů Celsia.

Designové sklo

Pokud si potrpíte na originalitu, nemusíte si nad obyčejným sklem zoufat. Jsme totiž schopni pro vás zajistit i takové, které bude doplněno o ornamenty dle vašeho přání. Problém nám nedělá ani speciální mléčné sklo, které vám dopřeje požadovanou dávku soukromí. A pokud máte rádi barvy, určitě nám o tom řekněte. Domluvit se totiž můžeme i na takové variantě.